Зернова логістика  і термінали України 2019

Міжнародна конференція

Маріуполь, Україна, 12 червня, Готельно-ресторанний комплекс "ВіМарко"

 Організатор:  Генеральний партнер:  При підтримці:
 ВИВА КОНСАЛТ  ВИВА КОНСАЛТ  ВИВА КОНСАЛТ

Привітання Директора ДП «Маріупольський морський торговельний порт» - Олександра Олександровича Олійника ...

Шановні учасники та гості форуму!

Радий запросити вас до участі в 1-й міжнародній конференції «Зернова логістика та термінали України», присвяченої найбільш актуальних питань поточного стану на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні зернового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Сподіваюся, що даний захід стане однією з провідних конференцій для логістичного спільноти України, зокрема, Азовського регіону, для вироблення ефективних рішень в області логістики зернових.

У 2019 Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон в агропромисловий кластер.

Основна мета конференції - в прямому спілкуванні обговорити і намітити шляхи вирішення питань, що стоять перед аграріями та транспортно-логістичними підприємствами України.

У цьому році основними темами дискусійного порядку денного стануть державно-приватне партнерство у портовому секторі і агрологістики, складні логістичні умови перевезення зерна до портів, альтернатива перевезень зернових по ж/д, а також місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Запрошую вас взяти активну участь в дискусіях  конференції і в формуванні підсумкової резолюції.

Як директор ДП "Маріупольський морський торговельний порт" я докладу усіх зусиль, щоб конструктивні ініціативи знайшли підтримку в органах влади і втілилися в конкретних рішеннях.

Бажаю ефективної роботи, цікавих зустрічей і плідних дискусій!

Директор ДП «Маріупольський морський торговельний порт»

Олійник О.О.

Привітання Керівника ДП «Адміністрація морських портів України» - Райвиса Вецкаганса ...

Шановні колеги та партнери! Друзі!

Я щиро радий вітати всіх учасників конференції. Інтерес, який проявили представники бізнесу до першого такого міжнародного профільного заходу в Маріуполі свідчить про те, що зернотрейдери і аграрні компанії, як і Адміністрація морських портів України бачать в цьому регіоні перспективи для розвитку свого бізнесу.

Про це свідчать також інвестиції, які АМПУ і бізнес вкладають в розвиток портової інфраструктури для перевалки зерна в портах Азовського моря. Один з трьох нових зернових терміналів, які почали відвантажувати продукцію в українських портах в 2018 році, знаходиться в Бердянську. Серед п'яти великих інфраструктурних проектів, які ми плануємо завершити в цьому році, реконструкція причалу №4 для нового зернового терміналу в Маріуполі. Він почне роботу вже в цьому році.

Всього в портах України на даний момент функціонує понад півсотні зернових терміналів, і АМПУ спільно з провідними міжнародними та українськими зернотрейдерами, а також стівідорними компаніями активно працює над реалізацією ще цілого ряду проектів, спрямованих на модернізацію існуючих і створення нових потужностей з перевалки аграрних вантажів.

Вони вже кілька років поспіль займають перше місце за обсягами перевалки вантажів в українських морських портах. Зараз на продукцію АПК припадає більше третини сукупного вантажопотоку. У 2018 року наші морські порти обробили майже 52 млн тонн зернових, кукурудзи, гороху та іншої сільськогосподарської продукції. Це на 3,5%, або на 1,7 млн ​​тонн більше минулорічних обсягів.

Потужності морських портів дозволяють нарощувати перевалку і далі. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо реалізувати самі амбітні плани і проекти.

Успішної і плідної роботи!

Керівник ДП «Адміністрація морських портів України»                          Райвис Вецкаганс


«Зернова логістика та термінали України» - ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

В цьому році Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон на агропромисловий кластер.

Старт роботи нового терміналу доводиться на період, коли в Україні, як і раніше, мають місце основні складні питання зерновий логістики.

З одного боку, є чіткий тренд щодо зниження вартості перевалки в українських портах, з іншого - стивідорні компанії пильно стежать за прибутковістю свого бізнесу. Крім того, відсутність державного фінансування не сприяють цьому процесу.

Разом з тим, при загальному обсязі щорічної перевалки зернових в українських портах, гостро стоїть ряд питань з перевезення зерна залізничним, річковим і автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні і слабкі сторони, продиктовані, в тому числі, і особливостями інфраструктури та сферами приватного і державного секторів.

Цільова аудиторія:

порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, власники вантажів, судновласники, профільні асоціації, міністерства та відомства.

Серед основних питань конференції:

  • Державно-приватне партнерство в портовому секторі і агрологістики.  

  • Ефективність роботи зернових терміналів. Досвід ключових гравців ринку.

  • Складні логістичні умови перевезення зерна до портів. Перспективи і рішення.

  • Реформи і нововведення в залізничних перевезеннях: що робити і хто винен?

  • Альтернатива перевезень зернових по залізниці. Місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Отримати детальну інформацію про умови участі в конференції Ви можете у наших консультантів за номером +38 (063) 408-23-24, або, надіславши лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вашу компанію серед учасників майбутньої конференції!

Спонсори реєстрації:


STT

СТТ

AP-GRUPP

АП-ГРУПП

Fladko

FLADKO

ЕвроОйл

ЄвроОйл

Медіапартнери:


ЦТС
АПК Информ
УЗА
Landlord
Farmer.dp.ua
Agroconf
Interlegal
AgroReview
Legrant
AgroONE
AgroLux
AgroStory
Agrarnik
aggeek
Agroexpert
ameu
hipzmag
GrainTrade
Агробізнес Сьогодні
АГРО Перспектива
Zernovoz
Укрвнештранс

Місце проведення


Маріуполь, Україна

Готельно-ресторанний комплекс "ВіМарко", проспект Луніна, 85, Маріуполь

Місце проведення

phone bottom

 Телефон:
+38(063) 408-23-24

mail bottom

E-MAIL:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.