Зернова логістика  і термінали України 2019

Міжнародна конференція

Маріуполь, Україна, 12 червня, Готельно-ресторанний комплекс "ВіМарко"

 Організатор:  Генеральний партнер:  При підтримці:
 ВИВА КОНСАЛТ  ВИВА КОНСАЛТ  ВИВА КОНСАЛТ

Привітання Директора ДП «Маріупольський морський торговельний порт» - Олександра Олександровича Олійника ...

Шановні учасники та гості форуму!

Радий запросити вас до участі в 1-й міжнародній конференції «Зернова логістика та термінали України», присвяченої найбільш актуальних питань поточного стану на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні зернового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Сподіваюся, що даний захід стане однією з провідних конференцій для логістичного спільноти України, зокрема, Азовського регіону, для вироблення ефективних рішень в області логістики зернових.

У 2019 Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон в агропромисловий кластер.

Основна мета конференції - в прямому спілкуванні обговорити і намітити шляхи вирішення питань, що стоять перед аграріями та транспортно-логістичними підприємствами України.

У цьому році основними темами дискусійного порядку денного стануть державно-приватне партнерство у портовому секторі і агрологістики, складні логістичні умови перевезення зерна до портів, альтернатива перевезень зернових по ж/д, а також місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Запрошую вас взяти активну участь в дискусіях  конференції і в формуванні підсумкової резолюції.

Як директор ДП "Маріупольський морський торговельний порт" я докладу усіх зусиль, щоб конструктивні ініціативи знайшли підтримку в органах влади і втілилися в конкретних рішеннях.

Бажаю ефективної роботи, цікавих зустрічей і плідних дискусій!

Директор ДП «Маріупольський морський торговельний порт»

Олійник О.О.

Привітання Керівника ДП «Адміністрація морських портів України» - Райвиса Вецкаганса ...

Шановні колеги та партнери! Друзі!

Я щиро радий вітати всіх учасників конференції. Інтерес, який проявили представники бізнесу до першого такого міжнародного профільного заходу в Маріуполі свідчить про те, що зернотрейдери і аграрні компанії, як і Адміністрація морських портів України бачать в цьому регіоні перспективи для розвитку свого бізнесу.

Про це свідчать також інвестиції, які АМПУ і бізнес вкладають в розвиток портової інфраструктури для перевалки зерна в портах Азовського моря. Один з трьох нових зернових терміналів, які почали відвантажувати продукцію в українських портах в 2018 році, знаходиться в Бердянську. Серед п'яти великих інфраструктурних проектів, які ми плануємо завершити в цьому році, реконструкція причалу №4 для нового зернового терміналу в Маріуполі. Він почне роботу вже в цьому році.

Всього в портах України на даний момент функціонує понад півсотні зернових терміналів, і АМПУ спільно з провідними міжнародними та українськими зернотрейдерами, а також стівідорними компаніями активно працює над реалізацією ще цілого ряду проектів, спрямованих на модернізацію існуючих і створення нових потужностей з перевалки аграрних вантажів.

Вони вже кілька років поспіль займають перше місце за обсягами перевалки вантажів в українських морських портах. Зараз на продукцію АПК припадає більше третини сукупного вантажопотоку. У 2018 року наші морські порти обробили майже 52 млн тонн зернових, кукурудзи, гороху та іншої сільськогосподарської продукції. Це на 3,5%, або на 1,7 млн ​​тонн більше минулорічних обсягів.

Потужності морських портів дозволяють нарощувати перевалку і далі. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо реалізувати самі амбітні плани і проекти.

Успішної і плідної роботи!

Керівник ДП «Адміністрація морських портів України»                          Райвис Вецкаганс


«Зернова логістика та термінали України» - ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

В цьому році Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон на агропромисловий кластер.

Старт роботи нового терміналу доводиться на період, коли в Україні, як і раніше, мають місце основні складні питання зерновий логістики.

З одного боку, є чіткий тренд щодо зниження вартості перевалки в українських портах, з іншого - стивідорні компанії пильно стежать за прибутковістю свого бізнесу. Крім того, відсутність державного фінансування не сприяють цьому процесу.

Разом з тим, при загальному обсязі щорічної перевалки зернових в українських портах, гостро стоїть ряд питань з перевезення зерна залізничним, річковим і автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні і слабкі сторони, продиктовані, в тому числі, і особливостями інфраструктури та сферами приватного і державного секторів.

Цільова аудиторія:

порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, власники вантажів, судновласники, профільні асоціації, міністерства та відомства.

Серед основних питань конференції:

  • Державно-приватне партнерство в портовому секторі і агрологістики.  

  • Ефективність роботи зернових терміналів. Досвід ключових гравців ринку.

  • Складні логістичні умови перевезення зерна до портів. Перспективи і рішення.

  • Реформи і нововведення в залізничних перевезеннях: що робити і хто винен?

  • Альтернатива перевезень зернових по залізниці. Місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Отримати детальну інформацію про умови участі в конференції Ви можете у наших консультантів за номером +38 (063) 408-23-24, або, надіславши лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вашу компанію серед учасників майбутньої конференції!

Спонсори реєстрації:


STT

СТТ

AP-GRUPP

АП-ГРУПП

Fladko

FLADKO

ЕвроОйл

ЄвроОйл

Медіапартнери:


ЦТС
АПК Информ
УЗА
Landlord
Farmer.dp.ua
Agroconf
Interlegal
AgroReview
AgroONE
AgroLux
AgroStory
Agrarnik
aggeek
Agroexpert
ameu
hipzmag
GrainTrade
Агробізнес Сьогодні
АГРО Перспектива
Zernovoz
Укрвнештранс

Місце проведення


Маріуполь, Україна

Місце проведення

Реєстрація

Для реєстрації перейдіть за посиланням нижче та заповніть необхідні поля.

Днів
:
Годин
:
Хвилин
:
Секунд

phone bottom

 Телефон:
+38(063) 408-23-24

mail bottom

E-MAIL:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.